We make the difference

Aktuality

1. 12. 2018

Stali jsme se vlastníky polikliniky ve Zlíně 

Do portfolia námi vlastněných a spravovaných budov se naší skupině podařilo nově zařadit Zlínskou polikliniku. Významná budova nacházející se v centru města slouží jako zdravotnické zařízení již desítky let a svou ordinaci zde má bezpočet lékařů a specialistů. 

 

post_poliklinika-01_2.jpgdsc00170_1.jpgdsc00206_1.jpg

  

  

 

19. 11. 2018

Nové stránky Nestu

Spustili jsme pro vás nové stránky Nestu! Všechny naše retail parky nyní naleznete na www.rcnest.eu.

 

 nestrc_logo_png_01.png

 

 

 

3. 10. 2018

RC Apartments nominován na titul BEST OF REALTY 2018

Bytový komplex RC Apartments v centru Brna, který naše skupina kompletně zrekonstruovala, a dnes zde k pronájmu nabízí celkem 67 bytových jednotek, bude bojovat o prestižní titul Best of Realty 2018 v kategorii rezidenčních projektů. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v Praze již 14. listopadu. Držte nám palce!

 

  Zoom galleryznacka_bor_nominovany.jpg Zoom gallery

 

26. 9. 2018

Nová loděnice pro veslaře z Hamru

Podpoře sportu dětí a mládeže se aktivně věnujeme již několik let, a stejně dlouho trvá i naše spolupráce s Veslařským klubem SK Hamr. Letos jsme veslařům poskytli finanční dar na nákup materálu pro vybudování nové loděnice v areálu HAMR-Braník. Na samotné stavbě se podíleli sami veslaři, a z fotografií je patrné, že odvedli perfektní práci!

  Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

 

 

22. 9. 2018

Podpořili jsme mladé hokejisty z Vyškova

Naše skupina letos obdarovala začínající hokejové talenty ve Vyškově částkou 100.000 Kč. Hokej má ve Vyškově dlouhou tradici, a díky novému zimnímu stadionu i dobré zázemí. Jsme si však dobře vědomi toho, že se nejedná o levný sport, a proto jsme se rozhodli hráčům touto částkou přispět. Prostředky budou použity především na podporu těch nejmenších, ve věku od 5ti do 10 let.

  Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

 

 

16. 8. 2018

Nový Nest v Uherském Hradišti otevře už v prosinci

Stavební práce na novém retail parku Nest, který vyroste na ulici Města Mayen vedle stávající obchodního domu v Uherském Hradišti, již započaly. V prosinci otevřou své jednotky Datart, Pepco, Pet center nebo drogerie Rossmann.

 

  Zoom gallery20180813_104130.jpg20180813_104155.jpg

13. 8. 2018

Bydlí u nás Česká Miss!

Česká Miss, Lea Šteflíčková, jako jednu z výher získala od naší společnosti byt o výměře 67 m2. Nový domov Ley je plně zařízen a disponuje balkonem a terasou. Byt je součástí apartmánových domů RC Apartments, kde se ve dvou budovách nachází celkem 67 jednotek ke krátkodobému a dlouhodobému pronájmu. Při rekonstrukci těchto domů bylo myšleno i na to, aby si jejich obyvatelé mohli po náročném dni odpočinout, a proto je jejich součástí venkovní prostor se zelení a sezením. Při náročném každodenním programu České Miss, přijde Lee tato část domu vhod. 

  Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

 

 

 19. 6. 2018

Centrum estetické medicíny vítá první klienty v pražské RC Klinice

Centrum estetické medicíny Medik Haus otevřelo svou zbrusu novou pobočku v naší holešovické RC Klinice. Informace o jejich službách naleznete zde.

 

  Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

 

 

12. 6. 2018

Otevření Kotonu v Nestu Kraljevo

V srbském Kraljevu proběhlo v červnu otevření obchodní jednotky textilního řetězce Koton. Retail park je tak již plně obsazen.

 

  Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

 

 

15. 3. 2018

Najdete nás na nové adrese

Česká pobočka RC Europe přesídlila v minulých dnes do nových kanceláří. Nově nás naleznete ve třetím patře našeho objektu Central ve Vyškově, na adrese Nádražní 238/7. 

 

 

 

 
RC-Europe > Aktuality
všeRetailové projektyKomerční projektyProjekty ve fázi realizace