We make the difference

Naše služby

Komerční development

Potřebujete vystavět nový obchod nebo nákupní centrum? Pro vaši stavbu zajistíme kompletní servis.

Moc dobře si uvědomujeme, že na úspěchu nového obchodu či obchodního centra má velký podíl už samotný záměr a plánování. Proto vám náš tým pomůže s identifikací vhodného místa i s analýzou této lokace z geografického a demografického hlediska. Vypracujeme pro vás studii proveditelnosti, vyřešíme veškerou právní problematiku a povedeme jednání za účelem koupě pozemků.

Po získání všech potřebných povolení pro vás zajistíme demolici stávajících budov, získáme dopravní řešení a společnými silami připravíme projekt, který bude odpovídat vašim potřebám. Stavební dohled nad samotnou stavbou je pak samozřejmostí.

Náš tým vám bude po celou dobu k dispozici, provede vás celým procesem a postará se o to, aby veškeré kroky probíhaly včas a bez komplikací.

 

Kancelářské budovy

Pomůžeme vám postavit, pronajmout a spravovat budovu, která bude odpovídat potřebám vaší firmy a zároveň vašich zaměstnanců. Stavíme kancelářské budovy, které se pro pracovníky stávají druhým domovem a ve kterých je radost pracovat. Kromě výstavby nových prostor jsme vám schopni zajistit odkup a rekonstrukci starších budov.

Ať už chcete v kancelářích pracovat sami, nebo se je chystáte pronajímat, pomůžeme vám najít to nejlepší řešení. K ruce vám budeme už od prvních kroků, vytipování lokality a přípravy plánu proveditelnosti. Zajistíme nákup pozemků, veškerá povolení a připravíme všechnu potřebnou dokumentaci.

Stavbou to ale nekončí. Rádi pro vás převezmeme kompletní správu nad budovou, včetně administrativy, pronájmu kanceláří a údržby. Vám a vašim klientům pomůžeme také s interiérovým designem kancelářských prostor tak, aby odpovídal osobnosti a image dané firmy.

 

Bytové komplexy: RC Apartments

 

Vedle komerčních a kancelářských staveb se chceme v budoucnu více zaměřit na výstavbu a správu bytových domů a komplexů. Pilotním projektem v této oblasti jsou bytové domy RC Apartments v centru Brna.

Brněnské RC Apartments se skládají ze dvou bytových domů, které nabízí celkem 67 bytových jednotek v 6 podlažích. Obě budovy prošly kompletní rekonstrukcí a modernizací, páté a šesté podlaží bylo nově přistavěno.

Bytový komplex je v naší správě a byty v něm jsou určeny jak ke krátkodobému, tak dlouhodobému pronájmu.

Celý projekt byl realizován s maximálním důrazem na pohodlí a bezpečnost nájemníků. Proto je součástí vnitřního areálu i venkovní odpočinková zóna se sedacími sety a zelení. K dispozici je nájemcům také parkovací plocha monitorovaná kamerovým systémem.

 

RC Apartments v Brně, Česká republika

  • Stav: v provozu od roku 2017
  • Celková podlahová plocha: 2 600 m2
  • Počet bytů: 67
 
RC-Europe > O Nás > Naše služby
Loading...

We make the difference

  • Naše služby
Loading...

We make the difference

  • Naše služby
všeRetailové projektyKomerční projektyProjekty ve fázi realizace