We make the difference

O nás

Jsme RC Europe.

Specialisté na development a správu komerčních staveb.

Specializujeme se na development, správu a poradenství v oblasti komerčních, administrativních a bytových nemovitostí. Dlouhodobě se zaměřujeme především na development obchodních parků, maloobchodních center a potravinářských řetězců. Krom toho našim klientům pomáháme se stavbou a rekonstrukcí kancelářských budov.

Na trhu jsme již od roku 2005. Za tu dobu jsme toho zvládli postavit opravdu hodně.

A to nejen v rámci České republiky, ale také v Rumunsku a Srbsku. Nedávno jsme svou působnost rozšířili i na chorvatský trh. Naše zkušenosti využívají takoví klienti, jako je např. Masarykova univerzita, Tesco, Penny Market, Billa, Lidl, Profi, OBI, OKAY, Deichmann, CCC, Pepco, Gate, Jysk, Pompo, Sportisimo a další.

Naše služby

O jejich spokojenost se stará zkušený a stabilní tým odborníků, které spojuje společná motivace – maximálně pomoci klientům a najít optimální řešení každého projektu tak, aby splňoval představy zákazníka.

Vedle developmentu projektů se stavíme také do role investora. Dokončené retailové parky, kancelářské budovy a bytové domy, které vlastníme, sami také spravujeme a pronajímáme.

Kontaktujte nás


 
RC-Europe > O Nás
všeRetailové projektyKomerční projektyProjekty ve fázi realizace